Rozmiar tekstu: A A A
Dziś jest / Godzina
Wersja archiwalna z dnia 29.04.2022, zobacz aktualną wersję tej strony.
Powodu zmiany: aktualizacja

Witamy na stronie ...


INFORMACJA DLA INTERESANTÓW POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W DĘBICY

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i innych chorób zakaźnych oraz wytycznymi związanymi z ogłoszeniem stanu epidemicznego w Polsce oraz wytycznymi Głównego Inspektoratu Weterynarii, podjął decyzję o ograniczeniu możliwości bezpośredniego kontaktu w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Dębicy, do spraw nagłych, wymagających podjęcia natychmiastowego działania, bądź interwencji. Zachęcamy wszystkich interesantów do ograniczenia osobistych wizyt w siedzibie PIW Dębica oraz do korzystania, o ile to możliwe, z usług drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

Telefon: 146818242  / Email:  debica.piw@wetgiw.gov.pl

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 10 sierpnia 2021 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

KOMUNIKAT POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W DĘBICY

ROZPORZĄDZENIE WYKONAWCZE KOMISJI (UE) 2021/1205 z dnia 20 lipca 2021 r.zmieniające załącznik I do rozporządzenia wykonawczego (UE) 2021/605 ustanawiającego szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń

WNIOSKI

Wniosek - przemieszczenie do gospodarstwa 

(poza czerwoną)

         

Wniosek - przemieszczenie do rzeźni

(poza czerwony)

Wniosek - przemieszczenie do gospodarstwa

(poza różową)

Wniosek - przemieszczenie do rzeźni

(poza różową)


Ogłoszenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Dębicy
o potrzebie wyznaczenia lekarzy weterynarii oraz innych osób posiadających odpowiednie kwalifikacje do czynności urzędowych na rok 2021

Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej, podmioty władzy publicznej zostały zobowiązane do utworzenia i prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej, który jest "urzędowym publikatorem teleinformatycznym".

BIP tworzy się w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci teleinformatycznej. BIP istnieje zatem jedynie w formie elektronicznej.

Wszystkie informacje publiczne, które nie zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej są dostępne w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Dębicy na wniosek zainteresowanego. WięcejOstatnio dodane aktualności:Jeżeli poszukują Państwo aktualnych informacji dotyczących działań Inspekcji Weterynaryjnej, zapraszamy na strony internetowe instytucji nadrzędnych : Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii z/s w Krośnie lub Głównego Inspektoratu Weterynarii. Kliknij w poniższy baner.


Rejestr zmian Drukuj
Opublikował: Magdalena Pokrywka
Data dokumentu: 29.04.2022
Autor dokumentu: Magdalena Pokrywka
Dokument z dnia: 10.09.2012
Liczba wyświetleń: 225 073