Rozmiar tekstu: A A A
Dziś jest / Godzina
Wersja archiwalna z dnia 11.11.2021, zobacz aktualną wersję tej strony.
Powodu zmiany: zmiany

Pracownicy


Imię i Nazwisko Telefon E-mail
Dr Władysław Rutkowski
Powiatowy Lekarz Weterynarii
146818242 wew. 22 w.rutkowski@piwdebica.pl
Lek. wet. Jadwiga Kłosowska
Starszy Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 28 j.klosowska@piwdebica.pl
Lek. wet. Tomasz Larysz
Starszy Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 39 t.larysz@piwdebica.pl
Lek. wet. Karolina Wojtyna
Starszy Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 37 k.wojtyna@piwdebica.pl
mgr Gabriela Guziec
Kontroler weterynaryjny
146818242 wew. 37 g.guziec@piwdebica.pl
Lek. wet. Urszula Świder
Starszy Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 35 u.swider@piwdebica.pl
Lek. wet. Katarzyna Szkudlarek
Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 28 vet_szkudlarek@wp.pl
Lek. wet. Paulina Drapała
Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 29 p.drapala@piwdebica.pl
mgr inż. Klaudia Cieśla
Inspektor Weterynaryjny
146818242 wew. 29 k.ciesla@piwdebica.pl
tech. wet. Marta Zygmunt-Pieczonka
Kontroler weterynaryjny
146818242 wew. 27 m.pieczonka@piwdebica.pl
mgr inż. Aneta Zajączkowska
Starszy Inspektor weterynaryjny
146818242 wew. 26 paletaxj650@interia.pl
mgr inż. Anna Florian-Krasoń
Starszy Inspektor weterynaryjny
146818242 wew. 36 a.florian-krason@piwdebica.pl
tech. wet. Aleksander Maślanka
Starszy kontroler weterynaryjny
146818242 wew. 27 aleksandermaslanka@poczta.fm
mgr Monika Krawiec
Inspektor weterynaryjny
146818242 wew. 38 m.krawiec@piwdebica.pl
tech. wet. Piotr Błaszczyk
Starszy kontroler weterynaryjny
146818242 wew. 38 p.blaszczyk@piwdebica.pl
tech. wet. Zbigniew Górz
Starszy kontroler weterynaryjny
146818242 wew. 35 gorz73@interia.pl
mgr Dorota Nosal
Główna Księgowa
146818242 wew. 24 d.nosal@piwdebica.pl
mgr Dominika Marzec
Księgowa
146818242 wew. 24 d.marzec@piwdebica.pl
mgr Anna Rusinowska
Księgowa
146818242 wew. 24 a.rusinowska@piwdebica.pl
mgr Magdalena Pokrywka
Starszy referent administracyjny
146818242 wew. 21 piwdebica@poczta.onet.pl
mgr Małgorzata Pietrus
Radca prawny
146818242 wew. 21 mwpietrus@onet.eu



Rejestr zmian Drukuj
Opublikował: Magdalena Pokrywka
Data dokumentu: 11.11.2021
Autor dokumentu: Magdalena Pokrywka
Dokument z dnia: 19.09.2012
Liczba wyświetleń: 9 367